Виховна робота

Культурно-виховну роботу з дітьми проводять високопрофесійні педагоги. Досвідчені вихователі зроблять дозвілля дітей легким, цікавим і пізнавальним.

 

Вихователі санаторію - творчі, активні й відповідальні люди, що успішно здали кваліфікаційні іспити. Їхнє спілкування з дітьми базується на принципах педагогіки співробітництва, толерантності, новаторства й колективних творчих справ.

 

Це досвідчені фахівці, педагоги першої і вищої категорій. За короткий строк ці професіонали встигають розкрити й реалізувати творчий потенціал дітей, навчити їх новим навичкам і технологіям.

 

Культурні програми оздоровлення побудовані з урахуванням вікових особливостей дітей, і містять у собі спортивні,розважаючі і розвиваючі заходи. Програми спрямовані на досягнення наступних результатів:

 

-навчання практичним навичкам і способам організації життєдіяльності;

-набуття навичок спілкування (побудова відносин з однолітками);

-розширення сфери інтересів;

-одержання нових, додаткових знань через цікаві й захоплюючі ігри й конкурси.

 

Режим дня забезпечує повну зайнятість дітей протягом усього дня. Зміна кола спілкування дає дітям можливість реалізувати свої здатності в нових сферах діяльності.

 

У центрі уваги в санаторії завжди були й залишаються діти. Під час оздоровлення в санаторії «Дніпро» нудьгувати не доведеться нікому. Веселі ігри, цікаві заняття, конкурси, різні культурно-дозвільні й спортивні заходи запам'ятаються дітям надовго. Кожний заїзд насичений яскравими й незабутніми конкурсами, вікторинами, спартакіадами; у санаторії влаштовуються «День іменинника», тематичні свята, інсценівки казок і пісень, спортивні змаганнями багато чого іншого.

 

Відкрити таланти дітей, допомогти їм довідатися саме себе, дати дітям спробувати свої сили в різних жанрах, захопити, зацікавити, навчити цікавого й нового - от щоденне завдання вихователів і ціль розважальних заходів санаторію «Дніпро».

создать сайт