Виховна робота

Культурно-виховну роботу з дітьми проводять високопрофесійні педагоги. Досвідчені вихователі зроблять дозвілля дітей легким, цікавим і пізнавальним.

 

Вихователі санаторію - творчі, активні й відповідальні люди, що успішно здали кваліфікаційні іспити. Їхнє спілкування з дітьми базується на принципах педагогіки співробітництва, толерантності, новаторства й колективних творчих справ.

 

Це досвідчені фахівці, педагоги першої і вищої категорій. За короткий строк ці професіонали встигають розкрити й реалізувати творчий потенціал дітей, навчити їх новим навичкам і технологіям.

 

Культурні програми оздоровлення побудовані з урахуванням вікових особливостей дітей, і містять у собі спортивні,розважаючі і розвиваючі заходи. Програми спрямовані на досягнення наступних результатів:

 

-навчання практичним навичкам і способам організації життєдіяльності;

-набуття навичок спілкування (побудова відносин з однолітками);

-розширення сфери інтересів;

-одержання нових, додаткових знань через цікаві й захоплюючі ігри й конкурси.

 

Режим дня забезпечує повну зайнятість дітей протягом усього дня. Зміна кола спілкування дає дітям можливість реалізувати свої здатності в нових сферах діяльності.

 

У центрі уваги в санаторії завжди були й залишаються діти. Під час оздоровлення в санаторії «Дніпро» нудьгувати не доведеться нікому. Веселі ігри, цікаві заняття, конкурси, різні культурно-дозвільні й спортивні заходи запам'ятаються дітям надовго. Кожний заїзд насичений яскравими й незабутніми конкурсами, вікторинами, спартакіадами; у санаторії влаштовуються «День іменинника», тематичні свята, інсценівки казок і пісень, спортивні змаганнями багато чого іншого.

 

Відкрити таланти дітей, допомогти їм довідатися саме себе, дати дітям спробувати свої сили в різних жанрах, захопити, зацікавити, навчити цікавого й нового - от щоденне завдання вихователів і ціль розважальних заходів санаторію «Дніпро».

Історія санаторію

Історія санаторію починається з 1951 р. На вул. Червонофлотській буд.1 розташовувався кістково-туберкульозний санаторій.
У 1964 р. Він був перепрофільований у Херсонський дитячий шкільний туберкульозний санаторій «Дніпро».
У 1966 р. Шкільний санаторій «Дніпро» був об'єднаний з дошкільною туберкульозним санаторієм для дітей від 4 до 7 років, що знаходяться по вул. Леніна 18.
У санаторії було 2 віділення:
-дошкільний - діти 2-7 років
-шкільне - підлітки 14-17 років
З 1.01.1974 дошкільний туб. відділення по вул. Леніна було перепрофільовано на відділення з неспецифічними захворюваннями легень (пульмонологічний).
У 1984 р. дошкільний пульмонологічне відділення санаторію «Дніпро» було переведено з вул. Леніна на вул. Кримську 145, де і знаходиться санаторій в даний час.
У 1989 р. Шкільне відділення Херсонського дитячого пульмонологічного санаторію «Дніпро» по вул. Червонофлотській 1, було закрито на капітальний ремонт і припинило своє існування.
У 1999 р. Санаторій зареєстрований як Херсонський обласний пульмонологічний санаторій «Дніпро»

Лікарі ХОДПС Дніпро

 

kush

Кушнаренко Сергiй Iгорович - головний лiкар санаторiю "Днiпро". Заслужений лiкар України. Кандидат медичних наук.

 


 

bagriy

Багрiй Марiя Олексiївна - завiдуюча вiддiленням санаторiю "Днiпро". Педіатр вищої категорії.

  


 

 Подусенко Людмила Миколаївна - ординатор.  Педіатр першої категорії.

 


 

ek

 Охотська Олена Костянтинiвна - ординатор. Педіатр першої категорії.

 


 

lit

Лiтовська Оксана Петрiвна - ординатор. Педіатр другої категорії.

 


 

lit

Чернова Лілія Вікторівна. Лікар - фізіотерапевт вищої категорії 

 


 

lit

Пуга Ірина Василівна - старший вихователь.

 


 

lit

Самброс Інесса Олексіївна - практикуючий психолог.

создать сайт